Ana sayfa > Hakkımızda

1. tarihimiz

TÜRÜK GUOKAI PLASTİK ÜRÜNLERİ A.Ş., LTD.was 1995 yılında kurulan ve TÜRÜK OYUNCAK DERNEĞİ ve TÜRÜK CHOUCHENG STREET TİCARET ODASI üyesi olduğumuzu. Biz profesyonel fırıldak oyuncaklar series、balloon bardak özellikle plastik ürünleri tedarikçisi ve sopa series、lollipop series、unshaped borular dizileri, vb sopa. Özel olarak bizim fırıldak oyuncaklar moda tasarlanmış ve rekabetçi fiyat ile bizim mükemmel başarı mükemmel bizim ticari itibar ve tüm müşteri'nin respection dayanmaktadır.


2. Fabrikamız

Fabrikamız YIWU - 300kms SHANGHAI havaalanına ve NINGBO liman uzak 180kms ULUSLARARASI TİCARET ŞEHRİN (FUTIAN PAZAR), sadece iki kilometre ilgili dünyanın uluslararası emtia city bulunmaktadır. Fabrikamız mükemmel bölge avantaj sahibi. Ayrıca fabrikamız her zaman insanlık üzerinde dayalı yönetim üzerinde çalıştığı, kurmak ve yaşam rahat ortamı korumak için elimizden geleni çalışıyoruz ve şirketimizin Kalkınma Bankası tüm çalışanlarımıza, biz yenilikçi iş ruhu uyarıcı umuduyla her ikisi de ikna için bir iştir. Biz yönetim sistemi optimize ve marka yol (GUOKAI) bina ve Genel Müdürümüz özünü ve çevrenin Ekonomik Küreselleşme liderliğinde Yurtdışı Pazar teşvik ısrar ediyorsun. GUOKAI toplam uluslararası strateji manzara aralıksız çabaları ile elde! ve bizim en iyi fiyat, kalite ve hizmet ile biz müşterilerden tüm dünyada herhangi bir yerde hoş geldiniz!
3. ürün

Ürünlerimiz aşağıdakileri içerir:

1, fırıldak oyuncaklar serisi

2, balon bardak ve sopa serisi

3, lolipop serisi yapışıyor.

4, 、unshaped borular dizileri, vb.

Biz plastik fırıldak oyuncaklar, balon Kupası ve sopa kaynağı, lolipop ürünleri çok çeşitli şirketler için dünyanın her yerinde dünya çapında, büyük çok uluslu kuruluşları arasında değişen küçük bireysel şirketler için sopa.4. ürün uygulama

Klasik oyuncak olarak fırıldak oyuncaklar yaşında çocuklar ebeveynlerinin, mutluluk getiren şirket tarafından tarafından ekose ve açık hava etkinlikleri içinde sağlıklı olabilir.


5. belgemiz

Biz her zaman tüm bizim şirketin başarısı doğrudan sunduğumuz ürünleri kalitesi ile ilgili hissediyorum. Onlar olarak öngörülen ISO9001, ISO14000:14001 SGS yönergeleri ve sıkı kalite kontrol sistemi içinde en yüksek kalite gereksinimlerini karşılamak. Ve tüm Ürünlerimiz kalite altında TEST CE (EN71), ASTM, CPSIA, CA65, ST2002 vs.


6. üretim ekipmanları

Biz karıştırma ve plastik bileşiklerin sonsuz sayıda üreten verebilir ve bazı özel döküm ve işleme de dahil olmak üzere mevcut en gelişmiş üretim yeteneklerini sunuyoruz.

1. plastik kalıp enjeksiyon makine x

2. plastik boru çekme x makine

3.multi-renkli yazdırma x makine7. üretim Pazar

Müşteriler hem iç pazarda hem de Yurtdışı Pazar var.

Bütün Pazar arasında bizim ana satış hacmi oranı:

İç Pazar: %30

Kuzey Amerika %25,00

Europe:30.00%

Orta Doğu pazarı: %15


8. hizmetimiz

Varolan kalıp Ürünlerimiz yanı sıra, aynı zamanda çizimler veya örnekleri göre özelleştirilmiş plastik ürünler müşterilerimizin üretebilir. Üretim sürecinde eleştirel her adım için ürün kalite kontrol ediyoruz.