Çocuklar için plastik açık Windmill Mylar fırıldak oyuncaklar Çin fabrika çok tekerlekler dört köşe Festival parti dekorasyon düğün süsleme

Çoklu tekerlekler lazer yel değirmeni fırıldak oyuncaklar Ürünlerimiz aşağıdakileri içerir: 1, fırıldak oyuncaklar Serisi 2, balon 3 bardak ve sopa serisi, lolipop sopa serisi 4, unshaped borular serisi, vb. Biz plastik fırıldak oyuncaklar, balon Kupası ve sopa kaynağı, lolipop sopa ürünler için dünyanın her yerinde bir...

Ürün ayrıntıları

Çoklu tekerlekler lazer yel değirmeni fırıldak oyuncaklar


Ürün No.

GK-LP0013

Boyutu

50cmX22cm

Ağırlık

16,7 G

Ambalaj boyutu

85cmX43cmX60cm

Ambalaj miktarı

800Pcs/karton

GW

17.1Kgs

Açıklamalar


Ürünlerimiz aşağıdakileri içerir:

1, fırıldak oyuncaklar serisi

2, balon bardak ve sopa serisi

3, lolipop serisi yapışıyor.

4, unshaped borular serisi, vb.

Biz plastik fırıldak oyuncaklar, balon Kupası ve sopa kaynağı, lolipop ürünleri çok çeşitli şirketler için dünyanın her yerinde dünya çapında, büyük çok uluslu kuruluşları arasında değişen küçük bireysel şirketler için sopa.


Ürün uygulama

Klasik oyuncak olarak fırıldak oyuncaklar yaşında çocuklar ebeveynlerinin, mutluluk getiren şirket tarafından tarafından ekose ve açık hava etkinlikleri içinde sağlıklı olabilir.


Guokai plastik, bir profesyonel üretici ve tedarikçi çok tekerlekler dört köşe festival parti süsleme süsleme plastik açık fırıldak mylar fırıldak oyuncaklar Çin fabrika çocuklar için düğün 1995 yılında kuruldu. Her ürün sıkı kalite kontrol ve yönetim sistemi bizim fabrikada altında yapılır. Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat ürünleri bizden stok toptan hoş geldiniz.

Sorgulama