Çocuklar için plastik açık Windmill Mylar fırıldak oyuncaklar Çin fabrika altı tekerlekli dört köşe Festival parti dekorasyon düğün süsleme

Ürün ayrıntıları

Altı lazer yel değirmeni fırıldak oyuncaklar jantÜrün No.

GK-LP0010

Boyutu

48cmX20.5cm

Ağırlık

12,4 G

Ambalaj boyutu

85cmX43cmX60cm

Ambalaj miktarı

1000Pcs/karton

GW

14.8Kgs

Açıklamalar
Ürünlerimiz aşağıdakileri içerir:

1, fırıldak oyuncaklar serisi

2, balon bardak ve sopa serisi

3, lolipop serisi yapışıyor.

4, unshaped borular serisi, vb.

Biz plastik fırıldak oyuncaklar, balon Kupası ve sopa kaynağı, lolipop ürünleri çok çeşitli şirketler için dünyanın her yerinde dünya çapında, büyük çok uluslu kuruluşları arasında değişen küçük bireysel şirketler için sopa.


Bizim sertifika

Biz her zaman tüm bizim şirketin başarısı doğrudan sunduğumuz ürünleri kalitesi ile ilgili hissediyorum. Onlar olarak öngörülen ISO9001, ISO14000:14001 SGS yönergeleri ve sıkı kalite kontrol sistemi içinde en yüksek kalite gereksinimlerini karşılamak. Ve tüm Ürünlerimiz kalite altında TEST CE (EN71), ASTM, CPSIA, CA65, ST2002 vs.

Guokai plastik, bir profesyonel üretici ve tedarikçi altı tekerlekli dört köşe festival parti süsleme süsleme plastik açık fırıldak mylar fırıldak oyuncaklar Çin fabrika çocuklar için düğün 1995 yılında kuruldu. Her ürün sıkı kalite kontrol ve yönetim sistemi bizim fabrikada altında yapılır. Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat ürünleri bizden stok toptan hoş geldiniz.

Sorgulama