Festival parti süsleme süsleme plastik açık Windmill Mylar fırıldak oyuncaklar Çin fabrika çocuklar için düğün dört köşe altı tekerlekli lazer

Çoklu tekerlekler yel değirmeni fırıldak oyuncaklar Ürünlerimiz aşağıdakileri içerir: 1, fırıldak oyuncaklar Serisi 2, balon 3 bardak ve sopa serisi, lolipop sopa serisi 4, unshaped borular serisi, vb. Biz plastik fırıldak oyuncaklar, balon Kupası ve sopa kaynağı, lolipop ürünleri geniş bir yelpazede için dünyanın her yerinde sopalarla...

Ürün ayrıntıları

Çoklu tekerlekler yel değirmeni fırıldak oyuncaklar


Ürün No.

GK-LP0012

Boyutu

50cmX22cm

Ağırlık

16,6 G

Ambalaj boyutu

85cmX43cmX60cm

Ambalaj miktarı

800Pcs/karton

GW

17Kgs

Açıklamalar


Ürünlerimiz aşağıdakileri içerir:

1, fırıldak oyuncaklar serisi

2, balon bardak ve sopa serisi

3, lolipop serisi yapışıyor.

4, unshaped borular serisi, vb.

Biz plastik fırıldak oyuncaklar, balon Kupası ve sopa kaynağı, lolipop ürünleri çok çeşitli şirketler için dünyanın her yerinde dünya çapında, büyük çok uluslu kuruluşları arasında değişen küçük bireysel şirketler için sopa.


Üretim Pazar

Müşteriler hem iç pazarda hem de Yurtdışı Pazar var.

Bütün Pazar arasında bizim ana satış hacmi oranı:

İç Pazar: %30

Kuzey Amerika %25,00

Europe:30.00%

Orta Doğu pazarı: %15


Bizim hizmet

Varolan kalıp Ürünlerimiz yanı sıra, aynı zamanda çizimler veya örnekleri göre özelleştirilmiş plastik ürünler müşterilerimizin üretebilir. Üretim sürecinde eleştirel her adım için ürün kalite kontrol ediyoruz.


Guokai plastik, 1995 yılında kurulan ve bir profesyonel üreticisi altı tekerlekli tedarikçisi lazer dört köşe festival parti süsleme süsleme plastik açık fırıldak mylar fırıldak oyuncaklar Çin fabrika çocuklar için düğün. Her ürün sıkı kalite kontrol ve yönetim sistemi bizim fabrikada altında yapılır. Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat ürünleri bizden stok toptan hoş geldiniz.

Sorgulama