Plastik altı tekerlekler gülümseyen yüz renkli Bahçe reklam yel değirmeni plastik parti düğün Park açık dekorasyon DIY fırıldak oyuncaklar Çin fabrika

Ürün ayrıntıları

Gülümseyen yüz plastik altı tekerlekler fırıldak oyuncaklar yel değirmeni

Ürün No.

GK-SL0003

Boyutu

56.5cmX32.5cm

Ağırlık

43.1 G

Ambalaj boyutu

85cmX40cmX60cm

Ambalaj miktarı

300Pcs/karton

GW

16.85Kgs

Açıklamalar


Fabrikamız YIWU - 300kms SHANGHAI havaalanına ve NINGBO liman uzak 180kms ULUSLARARASI TİCARET ŞEHRİN (FUTIAN PAZAR), sadece iki kilometre ilgili dünyanın uluslararası emtia city bulunmaktadır. Fabrikamız mükemmel bölge avantaj sahibi. Ayrıca fabrikamız her zaman insanlık üzerinde dayalı yönetim üzerinde çalıştığı, kurmak ve yaşam rahat ortamı korumak için elimizden geleni çalışıyoruz ve şirketimizin Kalkınma Bankası tüm çalışanlarımıza, biz yenilikçi iş ruhu uyarıcı umuduyla her ikisi de ikna için bir iştir. Biz yönetim sistemi optimize ve marka yol (GUOKAI) bina ve Genel Müdürümüz özünü ve çevrenin Ekonomik Küreselleşme liderliğinde Yurtdışı Pazar teşvik ısrar ediyorsun. GUOKAI toplam uluslararası strateji manzara aralıksız çabaları ile elde! ve bizim en iyi fiyat, kalite ve hizmet ile biz müşterilerden tüm dünyada herhangi bir yerde hoş geldiniz!


Üretim Pazar

Müşteriler hem iç pazarda hem de Yurtdışı Pazar var.

Bütün Pazar arasında bizim ana satış hacmi oranı:

İç Pazar: %30

Kuzey Amerika %25,00

Europe:30.00%

Orta Doğu pazarı: %15


Bizim hizmet

Varolan kalıp Ürünlerimiz yanı sıra, aynı zamanda çizimler veya örnekleri göre özelleştirilmiş plastik ürünler müşterilerimizin üretebilir. Üretim sürecinde eleştirel her adım için ürün kalite kontrol ediyoruz.

Sorgulama