Ana sayfa > Haberler > İçerik

Görünüm yel değirmenleri fikri takip için tasarlanmıştır

Eski zamanlarda insanlar sadece'daki yel değirmenleri Rüzgar güç aletleri sulamak için kullanılan, ama güzel bir manzara dünyada da ekleyebilirsiniz. Böylece, manzara yel değirmeni yararlanmıştır sadece emek, aynı zamanda bir süs olarak artış verdi. Eşsiz bir manzara var.

Heykel sonra insanlık icadından beri her zaman bir heykel oluşturmak için bir fikrim var. Yel değirmeni peyzaj tasarım belirli bir felsefe takip etmektir. Ne kadar farklı malzeme olursa olsun bir yel değirmeni duygusuyla ne kadar dış stilleri adı yüzey tedavisi çok farklı, ama önemli şey aynı, bu yüzden yel değirmenleri-ecek açık yukarıya bir yel değirmeni yel değirmenleri--yeni bir dinamik peyzaj şeklinde yapılır.

Dinamik modelleme ile bizim şehirler süslüyor, yel değirmenleri bizim şehir için iplik kesinlikle uydurma 's. İlham eylem, spor gösterileri hava ve insan doğasının güzelliği yakalamak, doğal ile doğal bir görünüm, bizim daha--dan 10 yıl, yaratılışın kaynağı ve bizim şirketin kuruluşundan bu parti haline gelmiştir. Kısacası, biz Kinetik heykeller, olarak da bilinen yel değirmeni yel değirmenleri sanatı oluşturmak ya da Bahçe, eriyen bir Makina Tasarım ve sanat bir arada.